Młodszy specjalista ds. dokumentacji biznesowej

j.aniol@sente.pl
Posty: 4
Rejestracja: 10 grudnia 2015, 12:46
Kontaktowanie:

Młodszy specjalista ds. dokumentacji biznesowej

Postautor: j.aniol@sente.pl » 27 stycznia 2016, 15:20

Młodszy specjalista ds. dokumentacji biznesowej [Wrocław]

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne klasy ERP wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach naszych Klientów. Od 2000 roku ponad 70 firm z branży handlowej, produkcyjnej i usługowej wdrożyło system Sente. Klienci wybierają Sente ponieważ realizowane przez nas projekty skoncentrowane są na poprawie efektywności i wyników naszych Klientów.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu? Dołącz do nas, jeśli:
- potrafisz w spójny i klarowny sposób redagować teksty
- odznaczasz się wyjątkową znajomością poprawnej polszczyzny
- jesteś absolwentem studiów na kierunku humanistycznym: polonistyka, dziennikarstwo lub lingwistyka (ale możesz być również studentem ostatnich lat)
- cechuje Cię cierpliwość, systematyczność oraz dobra organizacja pracy, dzięki czemu realizujesz postawione cele zgodnie z wysokimi standardami jakości i dokładności,
- działasz w oparciu o dane i uważną analizę oraz potrafisz integrować informacje pochodzące z różnych źródeł
masz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji (nie jest to kluczowe kryterium, stanowi dodatkowy atut).

Co będzie należało do Twoich zadań?
- przygotujesz dokumentację projektową na podstawie materiałów z przeprowadzanej analizy przedwdrożeniowej – jako wsparcie biura zarządzania projektami będziesz dokumentował wymagania i rozwiązania systemu,
- będziesz tworzył dokumenty opisujące wewnętrzne projekty, dokumentował istniejące procesy, praktyczne procedury oraz obowiązujące zasady
- zajmiesz się opieką nad dokumentacją użytkową systemu Sente S4 – zadbasz o jej aktualność i spójność, opiszesz nowe funkcjonalności, moduły i obszary naszej aplikacji wspomagającej zarządzanie przedsiębiorstwem,
rozbudujesz wewnętrzną platformę do wymiany wiedzy między pracownikami,
- będziesz wspierał Dział Sprzedaży i Marketingu w zakresie przygotowania treści w oparciu o dostarczone materiały.

Zapraszamy do Sente!
Zobaczysz efekty swojej pracy
Organizujemy swoją pracę w taki sposób, by osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Twoja konsekwencja w realizacji zadań, a przy tym dokładność będzie miała miała duże znaczenie dla działania innych. Przygotowane przez Ciebie dokumenty, opisane praktyczne rozwiązania czy sprecyzowane nieścisłości będą pomocne zarówno dla pracowników, jak i użytkowników naszego systemu. Będziesz czerpał satysfakcję z doprowadzenia zadań do końca.
Poznasz doskonałą atmosferę w pracy i możliwości rozwoju
Wiemy, jak ważna jest atmosfera w pracy i możliwości rozwoju swoich umiejętności. Dzięki dobrej komunikacji i przy wsparciu doświadczonych kolegów i koleżanek, będziesz mógł osiągać cele w efektywny sposób i uczyć się na sukcesach. Będziesz korzystał ze wskazówek innych, zdobywał specjalistyczną wiedzę i cenne doświadczenie we współpracy z różnymi zespołami i działami firmy.
Możesz pracować w swoim rytmie
Wiemy jak ważne dla Ciebie jest rozwijanie Twoich zainteresowań i życie prywatne. Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pozwolą Ci pogodzić pracę z czasem spędzonym z przyjaciółmi i bliskimi.
Otrzymasz od nas wszystko, co będzie Ci potrzebne do efektywnej pracy
Dla nas Twoja efektywność jest priorytetem. Wygodne biurko, kawa w nieograniczonej ilości, wybór herbat oraz oczywiście odpowiedni sprzęt do pracy to standard. Opieka doświadczonych współpracowników pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z systemu kafeteryjnego i wybrać m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną, bilety do kina oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza: http://rekrutacja.sente.pl/Apply/Step1/201601002

Wróć do „Absolwenci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości