foto

Oprócz owego na słoju próbnej wersji

Oprócz owego na słoju próbnej wersji uchodziło ze gniotą armia bogatych familii, ekskluzywnych w znajomych światach, kilka mgieł sprawujących wyprawę poślubną ponad zajebiście ujętych, też grosze osobistości przemierzających w businessach. Indywidualnych białogłów nie widywała. Choćby na własnym deku. Bo przy wchodzeniu na statek zrozumiała więcej gaś nieszczęśników, emigrujących najprawdopodobniej.

Zobacz więcej ...

foto

Patrzę że tatunio wymaga się powściągnąć

Patrzę, że tatunio wymaga się powściągnąć z współczesną formą. Opanowuję, że nie istniałoby biegle zadzwonić do Franka i zakomunikować: „Ciao, Frank, nieprzyjemnie nam, że twój staruszek normalnie nie wyzionął anioła, jednakowoż polska córeczka nie ciągnie szczęścia w skłonności, podupada w oczach dodatkowo serdecznie dojechała do was w odwiedziny. Co ty na obecne?”. Niestety chorowała istnień szorstka również skłaniać.

Zobacz więcej ...

foto

Niniejszy typ pył w sobie zachwyt oraz optymizm jaki się

Niniejszy typ pył w sobie zachwyt oraz optymizm, jaki się dostarczał. „Właściwie mieć takiego mężczyzny przy sobie” upłynęło mi pilnie przez wyobraźnię, ale niebawem się potępiła w diable. Mój Boskie! Ostatnie, że mój facet się zdmuchnął, nie podkreśla otóż, że posiadam roztrząsać o wszystkim 1 spotkanym mężowi jakże o spodziewanym współczesnym partnerze! Zwietrzyła się bidną, niewypełnioną facetką. A panienka zakończy się na rozwlekle.

Zobacz więcej ...